Recenze Sony

Sony SS-CS5

Ověřený zákazník Elviapro.cz Rudy

Přidáno: 12. listopadu 2023

Zakoupeno v Elviapro.cz

Velmi kvalitní v této cenové kategorii, hodí se dobře do menších prostor.

Přidáno: 11. listopadu 2023

• design
  • VELIKOST
  • 3,5 jack
  • SD card
  • tlačítka ovládání hlasitosti ovládají pouze média
  • chybí nativní Always-On display / Ambientní
  • absence probuzení dvoj-ťuknutím
  • není dostupná funkce VoLTE (Vodafone to má podporovat, ale s Vodafone volba určitě není dostupná - a není mi jasné, jestli s T-mobile funkce v modelu 10 V je dostupná. Což u verze 5 V dostupná s T-mobile je, ale ne s Vodafone. Kde je chyba neví ani Sony, ani Vodafone.)
  • nemožnost modifikace tlačítek funkcí (jako jsou: mobilní data, wi-fi, bloetooth atd.) a jsou k dispozici pouze s malým znakem funkce a popisným texte a tvoří tak zbytečně velká a s tím i nepřehledná tlačítka.)
Sony WH-1000XM4

Sony WH-1000XM4

Marek Tarek Marek Tarek

• ZVUK
  • Nejlepší ANC (i když není dokonalé)
  • Skladnost
  • Kvalitní materiály
  • 30 h výdrž
  • možnost poslouchat přes Jack 3.5 i když jsou vybité
  • přijemne systemové zvuky
  • pohodlne a dostatečně nastavitelné sedí na každe hlavě

Jednoznačně nejlepší bezdrátová sluchátka v cenové kategorii do 10 000Kč (nejspíš i v dražších kategoriích), nepřekonatelné, s těmito sluchátky nelze udělat chybu, bohužel technologie ANC zatím neumožňuje odfiltrovat všechny zvuky, ale to je obecný problém. Vyzkoušel jsem mnoho Bluetooth sluchátek od LAMAX, přes AKG, AUDEZE,... i sony WH-1000XM5, a musím řict že tyto XM4 nemají konkurenci a dlouho ještě mít nebudou..

Sony MDR-ZX310AP

Sony MDR-ZX310AP

Ověřený zákazník Expert.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Expert.cz

Tyto sluchátka jsou velmi kvalitní a také lehká, dobře sedí a mají velmi dobrý kmitočtový rozsah.

Ověřený zákazník Electro World Zdeněk7

Přidáno: 10. listopadu 2023

(naposledy upraveno 26. listopadu 2023)

• lehké
  • velmi dobrý zvuk, který se dá upravit v ekvalizéru
  • výdrž baterie
  • stabilita bluetooth signálu ok
  • Android aplikace v mobilu
  • možnost připojení současně k 2 zařízením a rychlé přepínání
  • značka Sony
  • na běžný poslech z PC a rychlé přepnutí na telefonování jsou naprosto skvělé!
  • cena pokud jsou v akci
  • zpracování a plast působí spíše levněji
  • životnost celoplastové konstrukce se teprve pozná
  • nemají 3,5 mm jack, jsou pouze bluetooth

Fajn lehká cestovní sluchátka a sluchátka na telefonování. Zvuk je velmi dobrý a dá se vylepšit v aplikaci mobilu. Aplikaci Headphones od Sony hodnotím jako přehlednou a dobrou - kladně. Jako lehká cestovní sluchátka jsou ideální. Výdrž baterie je velmi dobrá. Mám modrou barvu, kde vzhled plastu nepůsobí úplně premiově. Životnost plastů se uvidí v budoucnu. Náušníky jsou pouze na ucho což může někoho tlačit - za mě na 2h cestování je to ok a neberu to jako nevýhodu (sluchátka přes celé ucho by musely být větší). Určitá nevýhoda může být absence 3,5mm jacku, dají se provozovat pouze jako bezdrát. Hodnotím 100% s ohledem na cenu v akci Electroworldu a možnost využít slevový kupón (tedy cenu do 900,-). Edit: Oceňuji multipoint připojení (připojení naráz k 2 zařízením), kdy např. při příchodu telefonátu se sluchátka z PC přepnout plynule na volání a je možné okamžitě telefonovat. Chválim toto jako perfektní vychytávku. Aktuálně moje nejoblíbenější sluchátka na běžný poslech a rychlé telefonování. Skvělé! Do tisícikoruny lze 100% doporučit.

Sony WH-CH720N

Sony MDR-ZX110

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 9. listopadu 2023

Zakoupeno v Alza.cz

pro děti do školy ideální

Sony WF-C700N

Sony WF-C700N

Ověřený zákazník Alza.cz Radim

Přidáno: 7. listopadu 2023

Zakoupeno v Alza.cz

• Na Bluetooth skvělý přenos zvuku, silný a nepřerušovaný přenos.
  • Tlačítkové ovládání.
  • Kvalita zvuku 7 z 10.
  • Používám je v dílně, takže potlačení hluku je velmi dobré.
  • Musí se odzkoušet. Zvykám si na ně, ale trochu po několika hodinách nošení tlačí v uchu. Asi mám menší uši a prostor v nich, ale u jiných sluchátek, taktéž špuntů, ale drátů hi-res tento problém nemám.
  • Apka je skutečně trochu nepřehledná, zatím jsem nepřišel na to, jak změnit nastavení tlačítek.
  • Ztišení/ zvýšení hlasitosti u některých aplikací nefunguje.
Sony MDR-EX15LP

Sony HDR-CX405

Sony HDR-CX405

Ověřený zákazník YourGames.cz Mik237

Zakoupeno v YourGames.cz

Mám osmiletou dobrou zkušenost s typem HDR-CX240E, pro inovaci jsem proto nevolil jinou značku. Rada - stará kamera by fungovala dobře i nadále (i přes jeden neobratný pád na zem), jenom jsem celých osm let dost drasticky ohýbal vestavěný kabel, když jsem USB strkal napřímo do portu v počítačích - kabel se léty nejspíš někde prodřel. Proto u nové kamerky budu důsledně používat přiložený prodlužovák USB.

Sony ICF-506

Zakoupeno v Megapixel.cz

• perfektní ostrost
  • precizní, rychlé ostření
  • váha
  • velikost, ale to je spíš vlastnost, musí se s tím u kvalitního skla počítat, nezkracuje se s ohniskem

Testováno se Sony A7 IV. Cenovka je vyšší, ale pokud si zájemce počká na akce ať už od Sony nebo prodejce či na jejich kombinace, lze koupit i o 15-20% levněji.

Sony UCB-20

Sony UCB-20

Ověřený zákazník 1M.cz první mobilní Ověřený zákazník

Zakoupeno v 1M.cz první mobilní

Kvalitní značkový produkt Sony, přesné provedení konektoru, nízky odpor, stojí za to si připlatit

Sony Bravia XR-55A75K

Sony Bravia XR-55A75K

Ověřený zákazník planeo.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 5. listopadu 2023

(naposledy upraveno 5. listopadu 2023)

Zakoupeno v planeo.cz

• Dobrý obraz 4K ,Sony core-Škoda že jenom na 1 rok obraz je skvělý i zvuk lepší
  • Slabší zvuk , problém s přehráváním 4K filmu s externího hardisku , jenom 2 USB vstupy,

Pokud máte kvalitní zdroj tak je obraz skvělý a i ten zvuk není špatný

Sony Bravia XR-48A90K

Sony Bravia XR-48A90K

• Nádherný obraz
  • Ergonomie ovládání
  • Rychlost odezvy
  • Podpora zvukových formátů
  • Minimalistický design
  • OLED v úhlopříčce 48“
  • Druhý ovladač bez čísel (překvapivě rychle jsem si na něho zvykl)
  • Vyšší cena
  • V ambientním režimu Google TV v televizi za více než 30 000 Kč nelze zvolit zobrazování vlastních fotografií z účtu Google jako je standardem na Google Chromecastech za cenu kolem 1 000 Kč, které jsem doteď používal a stále používám na TV v kuchyni. Podporu u SONY však nehledejte. Jejich odpověď ve stylu „když to nejde, tak je to tak správně a nejedná se o závadu“ mě u takové firmy hodně zklamala. Na moji odpověď už nereagovali.

Je to už můj třetí televizor SONY, které má z mého pohledu nejlépe vyřešenu ergonomii ovládání. Vždy, když jsem měl příležitost vyzkoušet jiné značky (na návštěvách, v hotelích, apod…), jsem si uvědomil, že SONY mi vyhovuje nejlépe. Po zkušenostech s předchozími dvěma modely bylo tedy SONY jasnou volbou i nyní. A protože jsem tentokrát chtěl OLED technologii a nemám prostor na velké obrazovky, uvítal jsem, že SONY nabízí OLED i v úhlopříčkách 48“ a 42“ (i tu menší jsem zvažoval, ale podivná cenové politika, kdy větší byla levnější než menší způsobila, že jsem koupil tu větší). Nevýhodou této závislosti je však cena. SONY televizory jsou vždy dražší než „obdobné“ modely jiných značek, ale já vím, proč je kupuji.

Sony LinkBuds S WF-LS900N

Sony LinkBuds S WF-LS900N

Ověřený zákazník Alza.cz Mira

Zakoupeno v Alza.cz

• Na rozdíl od dosavadních sluchátek (Samsung Buds) mnohem lépe vyřešená možnost tlumení zvuků z okolí - když mluvím/telefonuji a mám sluchátka v uších, nemám hlavu rozkmitanou jako subwoofer, ale slyším sebe i okolí
  • Dobře sedí v uších a moc netlačí ani při delším použití
  • Podle reakce přijímajících na druhé straně telefonu je výrazně lepší i přenos řeči

parádní zvuk

Sony WI-C100

Sony WI-C100

Ověřený zákazník planeo.cz Libor

Zakoupeno v planeo.cz

• Proti špuntům nehrozí ztráta třeba v lese na kole
  • Vynikající zvuk Sony, ale pouze s aplikací Headphones s ekvalizérem!
  • Mám více sluchátek od Sony, tyto hrají stejně výborně jak dražší špunty
  • Konstrukce je vyřešena dobře, pro moje využití super
  • Výdrž baterie
  • Výborně sedí v uších, 3 velikosti návleček
  • Někomu může vadit kabel za krkem a klasické nabíjení, ale jako sportovní jsou pro mě lepší než špunty

Marek Tarek Marek Tarek

Přidáno: 3. listopadu 2023

(naposledy upraveno 3. listopadu 2023)

• Vylepšený trasparentní režim
  • Krásný nový design
  • Nejdou složit
  • pouzdro se otevírá naopak než je logické
  • menší 30mm reproduktory
  • o hodně horší zvuk než u XM4 a XM3
  • extremně nachylný povrch na otisky prstu
  • misto hlasových notifikaci jen divné tóny
  • nastaveni hlavoveho mostu nema aretační dražky
  • nasteveni hlavoveho mostu je na minimum stále moc velké
  • ANC úplně stejné jako u XM4 nebo i horší, dle situace

Opravdu velké, obrovské sklamání, oproti starší verzi Sony WH-1000XM4, která byla velmi dobrá, tato XM5 jsou velmi špatná. Jediné co se zlepšilo je transparentní režim, vše ostatní je výrazně horší, a největší sklamání je kvalita zvuku, nemá prostor ani jiskru, zvuk bych přirovnal ke sluchatkum za 2-3000kč..

Zobrazuji 461 - 480 ze 500 recenzí 1...21 22 23 [ 24 ] 25